Glowyskinshop.com

Cos De BAHA Salicylic Acid 2% Serum 30ml

Lek 1,650

Serum eksfoliues qe permban 4% acid salicilik, i pershtatshem për lëkurë të ndjeshme të prirur ndaj akneve. Rigjeneron lëkurën, eliminon aknet, pikat e zeza, poret e bllokuara, parandalon inflamacionin dhe e bën lëkurën tuaj shumë më të shëndetshme. Serumi ndriçon pigmentimin dhe pas akneve, barazon tonin dhe strukturën e lëkurës, ndihmon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të saj. Ky serum përmban 4% acid salicilik, i cili prish lidhjet proteinike midis qelizave, duke eksfoluar shtresën e vdekur. Kjo ndihmon në lirimin e poreve, pastrimin e lëkurës, barazimin e strukturës së saj dhe përmirësimin e çehrës.
Niacinamide. Ky është një komponent i fuqishëm ndriçues që lufton në mënyrë aktive njollat ​​e pigmentit. Ndihmon në eliminimin e skuqjeve, akneve, njollave dhe manifestimeve të tjera në lëkurë. Niacinamidi përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe barazon tonin e saj.
Ekstrakti i trëndafilit të Damaskut. Përshpejton proceset e rikuperimit. Kontrollon sebumin. Promovon shërimin me te shpejte.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi