Glowyskinshop.com

Cos de baha Salicylic Acid 2% Liquid 120ml

Lek 1,390 Lek 2,190
Një zgjidhje fantastike kunder akneve me acid salicilik 2% me 2% niacinamide. Ky eksfoliant i butë i lëngshëm shpërndan papastërtitë që bllokojnë poret për të ndihmuar në parandalimin e shpërthimeve të akneve, pikave të zeza, skuqjes, tonit të pabarabartë të lëkurës dhe zbehjes.
Kjo formulë heq butësisht papastërtitë, grimin dhe vajin e tepërt.
Acidi salicilik është një acid beta hidroksi që heq lëkurën e vdekur të krijuar për të hapur poret dhe për të pastruar kongjestionin.
Gjithashtu ka veti qetësuese dhe anti-inflamatore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi