Glowy Skin Albania

Cos De BAHA - Retinol Tranexamic Acid Cica (RT) - 30ml

Lek 1,990
Serumi me 2% bakuchiol, 3% acid tranexamic, 0.02% retinol, ekstrakt centella, acid hialuronik, arbutine ndihmon në rritjen e shkëlqimit të lëkurës dhe përmirësimin e linjave të mimikës, duke i dhënë një pamje të rinovuar. I pasur me ekstraktin e gjetheve të Aloe Barbadensis dhe acidin hialuronik ndihmon në rritjen e hidratimit dhe zbutjen e lëkurës së thatë . Bakuchiol, Retinol dhe Acidi Tranexamic punojnë në mënyrë sinergjike për të nxitur rigjenerimin e lëkurës, për të rritur elasticitetin, njëtrajtësimin e tonit të lëkurës si dhe për të reduktuar pigmentimin. I përshtatshëm edhe per personat që nuk kanë përdorur më parë retinol. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi