Glowyskinshop.com

Cos De BAHA Retinol 2.5% Serum with Vitamin E 30ml

Lek 1,390 Lek 1,990
Ky serum përmban një formulë unike me 2.5% Retinol, vitaminë E, Niacinamide, Acid Hyaluronic dhe Arginine nje koktelj antioksidantesh qe kane nje sere benefitesh per lekuren. Pothuajse të gjithë ekspertët e lëkurës pajtohen: Retinoli mbetet standardi i artë anti-plakje. Një derivat i vitaminës A, Retinoli vlerësohet për përfitimet e tij të shkëlqyera kundër plakjes dhe rezultatet që reduktojne rrudhat.
Me mbi 40 vjet kërkime të vendosura, retinoli tregohet se ka përfitime mahnitëse për lëkurën dhe është i popullarizuar për aftësinë e tij për të rafinuar dhe lëmuar sipërfaqen e lëkurës, për të përmirësuar tonin e pabarabartë të lëkurës dhe për të reduktuar shfaqjen e linjave të imta, rrudhave dhe hiperpigmentimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi