Glowyskinshop.com

Cos De BAHA Peptide Cream 45ml

Lek 1,390 Lek 1,690

Cos de baha peptide cream eshte nje krem i pasur me peptide qe kane veti te fuqishme antirrudhe si MATRIXYL 3000 dhe ARGIRELINE! MATRIXYL 3000 SINJALON LËKURËN PËR TË RRITUR prodhimin e kolagjenit për lëkurë më të fortë dhe më rinore. Promovon lëkurë të lëmuar me pamje më të re dhe shume me elastike. Argireline ndihmon në relaksimin e muskujve të fytyrës dhe dekurajon formimin e linjave të reja. Përveçse janë një përbërës i domosdoshëm për kujdesin ndaj plakjes dhe lëkurë më të shëndoshë, Peptidet shpallen si agjentë natyralë kurues! Kompleksi ynë i pronarit peptid i cili prodhon kolagjenin natyral të lëkurës duke reduktuar shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla dhe kryeson. Hidratanti permban gjithashtu NIACINAMIDE DHE ACIDI HIALURONIK për të zbutur rrudhat dhe për të përmirësuar elasticitetin duke dhene keshtu nje shkëlqim mahnitës rinor. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi