Glowyskinshop.com

Cos De Baha Niacinamide 20% + Zinc 4% Serum

Lek 1,890
Serumi i Cos de baha PËRMBAN 20% Niacinamide + 4% Zinc që do të thotë se është i mbushur me veti qetësuese natyrale që funksionojnë në mënyrë aktive për të njëtrajtuar ngjyrën e lëkurës tuaj duke trajtuar njollat ​​e njollave, shenjat e kuqe dhe lëkurën e irrituar. Ai gjithashtu ushqen lëkurën tuaj për të minimizuar skuqjen ose njollat, ndërsa zvogëlon pamjen e hiperpigmentimit për t'i dhënë lëkurës tuaj një shkëlqim rinor që me siguri do ta doni. Serumi ka cilësi të lartë dhe është jashtëzakonisht i butë dhe i sigurt për përdorim të përditshëm. Formula ndihmon lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e mëndafshtë gjatë aplikimit dhe thahet shpejt për t'u përdorur nën grim ose me produkte të tjera për kujdesin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi