Glowyskinshop.com

Cos De BAHA N Niacinemide 10% Serum 30 ml

Lek 1,390 Lek 1,890

Një serum me niacinamide kualitative (vitamin b3), e cila ndihmon barrierën e lëkurës të forcohet, minimizon poret, trajton aknet dhe ul nivelin e sebumit në lëkurë. Formulimi përmban acid hyalunorik, zink 1% dhe ekstrakte herbale. Përdorimi: Aplikoni një sasi të moderuar dhe masazhojeni në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi