Glowyskinshop.com

Cos De BAHA LS Lactic Acid 12.5% Serum 30ml

Lek 1,190 Lek 1,690

Një serum i cili ofron një eksfolim të lehtë të përditshëm për një lëkurë më të shëndetshme. Acidi laktik (AHA) njëtrajtëson lëkurën, ul aparencën e rrudhave dhe rrit ngushton poret. Nuk këshillohet të përdoret me aktivë të tjerë si retinoli, alternojeni në rutinën tuaj. Përdorimi: Aplikoni një sasi të moderuar në lëkurë dhe masazhojeni lehtë derisa të thithet nga lëkura.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi