Glowyskinshop.com

Cos de baha L1 Bakuchiol & Retinol Serum 30ml

Lek 2,390

Cos de Baha prodhoi një formulë inovative që kombinon bakuchiol në një përqindje prej 2% me Retinol në një përqendrim të vogël prej 0.5%, gjë që e bën këtë serum perfekt për të integruar këta përbërës në rutinën tuaj.

Bakuchiol depërton thellë në lëkurë dhe ndihmon në reduktimin e njollave dhe pigmentimit.
KA VETITË TË NGJASHME ME RETINOL, por është më i butë me lëkurën, kështu që do të përfitoni nga përdorimi i retinolit, por pa rrezik acarimi.
Zvogëlon pamjen e linjave të imta: Ashtu si retinoli, bakuchiol promovon rigjenerimin e qelizave, duke reduktuar kështu linjat e imëta dhe rrudhat dhe stimulon prodhimin e kolagjenit. Kombinuar me retinolin, do t'ju ofroje veti te dyfishta antirrudhe, trajton aknet, poret e zmadhuara dhe komedonet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi