Glowyskinshop.com

Cos De BAHA L-Ascorbic Acid 15% + Vitamin B5 serum 30ml

Lek 1,890
Vitamina C konsiderohet si një nga përbërësit më të mirë kundër plakjes në treg – dhe çelësi për të mbajtur një teksture të lëmuar, të njëtrajtshme dhe me shkëlqim. Serumi i vitaminës C, COS DE BAHA përmban 15% acid askorbik dhe është krijuar për të synuar shenjat më të zakonshme të plakjes duke përfshirë humbjen e shkëlqimit, qëndrueshmërinë, linjat e imëta, rrudhat, njollat ​​e errëta dhe njollat ​​e diellit.
Është gjithashtu një trajtim efektiv për aknet, pikat e zeza dhe puçrrat. Serumi ndihmon në zvogëlimin e njollave të moshës, ndërkohë që ofron mbështetje të vërtetë antioksiduese për lëkurën tuaj ndërsa plakeni. Acidi Hyaluronik hidraton thellësisht dhe e mbush lëkurën menjëherë duke e hidratuar, rimbushur dhe duke rritur aftësinë e lëkurës për të mbajtur lagështinë, duke zbuluar një çehre më të lëmuar rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi