Glowyskinshop.com

Cos de Baha Hyaluronic Serum 120ml

Lek 2,190
Serumi hidratues me acid hialuronik rikthen lëmimin, elasticitetin dhe shkëlqimin e butë natyral të lëkurës. Produkti përmirëson aftësinë e qelizave për të mbajtur lagështinë dhe ruan një nivel optimal të pH për një kohë të gjatë. Serumi depërton në shtresat e thella të lëkurës, hidraton intensivisht dhe krijon një barrierë mbrojtëse të padukshme që parandalon avullimin e lagështirës. Serumi i Acidit Hyaluronic Cos De BAHA është i domosdoshëm për vetitë e tij zbutëse, hidratuese dhe ngopëse, pa ndjesi të rëndë. Acidi hialuronik është i njohur për rritjen e aftësisë së qelizave tona për të lidhur ujin, duke i dhënë lëkurës tonë një pamje më të elastike dhe më të fortë. Mund të përdoret ditën ose natën. Përbërësi kryesor aktiv i serumit është acidi hialuronik (10000 ppm). Aktivi plotëson mungesën e lagështisë së lëkurës, kontribuon në mbajtjen e saj, për shkak të së cilës tonifikon dhe rikthen elasticitetin e lëkurës. Normalizon ekuilibrin hidro-lipid, përshpejton metabolizmin qelizor dhe i jep lëkurës një pamje të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi