Glowyskinshop.com

Cos De BAHA G Glycolic Acid 10 AHA Serum 30ml

Lek 1,190 Lek 1,690

Një serum multifunksional me 10% acid glikolik i cili ndihmon në zhdukjen e njollave dhe shenjave. Acidi glikolik ka efekt peeling, zhbllokon poret, eleminon rrudhat dhe largon qelizat e vdekura. Gjithashtu serumi ka dhe efekt hidratues. Formulimi nuk ka parabene të dëmshme,gluten, formaldehyde, fragrancë, sulfate dhe ngjyrues artificial. Përdorimi: Aplikoni një sasi të moderuar dhe masazhojeni lehtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi