Glowyskinshop.com

Cos De BAHA Clearing Serum 30ml

Lek 1,690
Ky trajtim i avancuar kunder akneve zvogëlon pamjen e papërsosmërive të lëkurës dhe është i përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj akneve. Është i perbere nga acid azelaik (5%), hinokitiol, retinol dhe niacinamide (10%), të cilat punojnë së bashku për të trajtuar poret e bllokuara, të bllokuara dhe grumbullimin e qelizave të vdekura të lëkurës, shenjat e akneve që rezultojnë në lëkurë dukshëm më të pastër dhe pa pore. I formuluar me acid salicilik që pastron aknet dhe ekstraktin e pemës së çajit, ky serum qetëson aknet, skuqjen dhe barazon tonin e lëkurës për lëkurë të shëndetshme dhe të rafinuar rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi