Glowyskinshop.com

Cos de baha Centella Gel Cream 45ml

Lek 1,690
Kremi hidratues i Cos de baha përbëhet nga cilësi të lartë te Centella Asiatica, e njohur gjithashtu si Cica, Gotu Kola ose Tiger Grass, e cila është një fuqi natyrore që ndihmon lëkurën në shërimin e lekures dhe reduktimin e shenjave të plakjes! Formula hidratuese do të përthithet thellë përmes shtresës së lëkurës në sekonda pa bllokuar poret apo ndjesi të rëndë. Duke forcuar bazën e lëkurës suaj, Centella ndihmon që lëkura të duket më e fortë dhe më elastike! Dhe, për shkak të kapacitetit të saj gjenerues të kolagjenit, Centella gjithashtu ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrudhave, njollave dhe njollave të moshës! KY Krem OFron HIDRATIM INTENSION DHE BALANCON NIVELET E SEBUMIT, duke reduktuar aknet, zbut njollat, irritimin e lëkurës dhe redukton prodhimin e tepërt të yndyrës. Centella Asiatica gjithashtu ndihmon në rritjen e rrjedhjes së gjakut për të siguruar që oksigjeni dhe lëndët ushqyese të shpërndahen në qelizat e lëkurës tuaj, duke ju dhënë një pamje rrezatuese! Hidratuesi ka zero lëndë irrituese dhe alkool, në formulë. Ofron hidratim gjatë gjithë ditës dhe natës.
PËRFITIMET E CENTELLA ASIATICA SIGURON përfitime të forta kundër plakjes për shkak të aftësisë së saj për të mbrojtur në mënyrë të brendshme molekulat e lëkurës nga degradimi. Si rezultat, produktet me infuzion Centel la asiatica mund të punojnë potencialisht për të zgjatur pamjen rinore të lëkurës.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi