Glowyskinshop.com

Cos de baha Azelaic Acid 5% Serum 30ml

Lek 1,290 Lek 1,650
Ky serum është krijuar për të përmirësuar pamjen dhe strukturën e lëkurës. Acidi azelaik redukton skuqjen e lidhur me rosacea, zvogëlon inflamacionin, minimizon pamjen e poreve dhe zbeh hiperpigmentimin. Ky serum fytyre përmban një përqendrim 5% të acidit azelaik, gjë që e bën atë efektiv, por mjaft të butë për përdorim të përditshëm. Përmban gjithashtu përbërës të tjerë që e duan lëkurën si niacinamidi, acidi hialuronik dhe vitamina E, të cilët punojnë së bashku për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën, duke përmirësuar gjithashtu shëndetin dhe pamjen e saj të përgjithshme. Serumi  është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. Me përdorim të rregullt, mund të prisni që të shihni lëkurë më të lëmuar, më të pastër dhe me pamje më rrezatuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi