Glowyskinshop.com

Cos De Baha 83% Snail + Niacinamide 2% + B5 Serum 120ml

Lek 1,790
Serumi Cos De BAHA Snail Mucin ofron hidratim intensiv ndërsa riparon lëkurën e dëmtuar nga thatësia dhe shenjat e akneve. Me filtra 83% të sekretimit të kërmillit, ky serum e mban lëkurën tuaj të hidratuar gjatë gjithë ditës, ndërsa qetëson dhe rigjeneron lëkurën. Filtrati i sekretimit të kërmillit hidraton lëkurën, duke parandaluar plakjen, duke përmirësuar rrudhat, plagët, duke trajtuar lëkurën e thatë dhe strijat. Niacinamidi stimulon sintezën e kolagjenit dhe përmirëson linjat e imta dhe rrudhat, shtrëngon poret, zbut dhe ndriçon lëkurën. Hialuronati i natriumit ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës duke vepruar si një përbërës që lidh lagështinë për hidratim maksimal. Panthenoli tërheq lagështinë në lëkurë dhe mban ujin në lëkurë, duke e lejuar lëkurën të prodhojë lagështi dhe hidratim nga brenda.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi