Glowyskinshop.com

Cosrx The Niacinamide 15 Serum

Lek 1,750 Lek 2,490

Serum shumë i koncentruar që kombinon përqendrimin maksimal të niacinamidit me raportet optimale të përbërësve sinergjikë për kontrollin total të akneve.

Pse është e veçantë:

Zgjidhje e personalizuar që përmban përbërës të nevojshëm për kujdesin total ndaj akneve Një zgjidhje me intensitet të lartë që synon aknet në të gjitha fazat, nga fillimi deri në fund, duke riparuar lëkurën dhe qetesuar aknet. Niacinamide 15% me koncentrim të lartë kujdeset për aknet dhe kontrollon në mënyrë efektive sebumin e tepërt dhe shtrëngon poret. Teksture e lehte dhe freskuese me perthithje te shpejte Formulim i lehte si uje i lengshem qe absorbohet shpejt duke i lene lekures ndjesi te fresket.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi