Glowyskinshop.com

Clio Waterproof Pen Liner (2 nuanca)

Lek 1,990

Një eyeliner me furçë super të hollë krijon linja të holla dhe të gjalla. Formula e tij rezistente ndaj njollosjes është gjithashtu rezistente ndaj ujit dhe vajit për përdorim afatgjatë. Një formulë e re dhe e përmirësuar me një kapak të mbyllur hermetikisht e bën të pamposhtur Clio Pen Liner! Formuluar me karbon të zi, Kill Black Pen Liner vjen në një aplikues sfungjeri me majë precise qe mundëson linja të lehta dramatike  që do të zgjasin gjithë ditën dhe natën. I papërshkueshëm nga njollat, i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për t'u përdorur dhe pastruar, ai është krijuar si për profesionistët e grimit ashtu edhe për fillestarët.

Fitues i 2014 In Style Magazine Korea's Star Beauty Award, 2014 Solo Glam Best of Beauty, 2011 Marie Claire's Beauty Pick nga redaktori i Koresë, 2013 Allure Korea Magazine Best of Beauty, ky eyeliner është një ikonë klasik që flet vetë. Seritë Kill Black dhe Kill Brown kanë qenë bestsellerët e qëndrueshëm prej vitesh dhe janë konsideruar si syri më i shitur në Kore i të gjitha kohërave. Miliona janë shitur në të gjithë Azinë për nuancat e saj të mrekullueshme të zezë dhe kafe dhe aplikimin e mahnitshëm.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi