Glowyskinshop.com

Clio Pro Eye Shadow Palette 02 Brown Choux

Lek 3,490
Clio Pro Eye Shadow Palette 02 Brown Choux është një domosdoshmëri për koleksionin tuaj të grimit. Me 10 nuanca, nga ato të thjeshta në të theksuara, mund të krijoni një gamë të gjerë pamjesh, nga natyrale e përditshme deri te ato të sofistikuara dhe dramatike. Me pigment të pasur dhe me jetëgjatësi, kjo paletë është shoqëruesja perfekte për çdo entuziast të bukurisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi