clio

Clio Hydro Makeup Sponge Original Master Blender 1ea

Lek 1,290

Makeup blender super i bute qe e çon aplikimin e makeupit ne nje tjeter nivel. Siguron aplikim te njetrajtshem te fondatines/bb cream apo korrektorit pavaresisht nese po kerkoni mbulim mesatar ose te larte.


Eshte ideal per aplikimin precis te cdo produkti makeupi sepse eshte i prere me kende te ndryshme.


Pa permbajtje te latex-it dhe hipoalergjik.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi