Glowy Skin Albania

CKD GUARANTEED Retino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity Mask 30ml

Lek 490
Kjo maskë pambuku për kujdesin e lëkurës është një mjet revolucionar, i krijuar për të përmirësuar rigjenerimin e plote te lëkurës. Struktura e saj hidro-matriks është e pasuruar me përbërës të fuqishëm si ekstrakti i kolagjenit, retinali dhe pantenoli. Ekstrakti i kolagjenit minimizon poret e zmadhuara, ndërsa kolagjeni rigjallëron elasticitetin e lëkurës dhe i jep një shkëlqim rinor. Retinali promovon rinovimin e lëkurës dhe lufton linjat e imta dhe rrudhat. Panthenol bllokon lagështinë, duke siguruar freski dhe shkëlqim të lëkurës. Pas vetëm 30 minutash, maska ​​shndërrohet në transparente, duke punuar në poret, duke ofruar një përvojë shqisore të ngjashme me një ditë spa për fytyrën. Kjo maskë është një ndryshim i lojës në industrinë e kujdesit të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi