Glowy Skin Albania

CKD GUARANTEED Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Neck Cream 50ml

Lek 4,490
Një zgjidhje revolucionare për një qafë më të lëmuar, më rinore. Ky krem ​​është i pasuruar me përbërës të fuqishëm që sigurojnë ushqim dhe hidratim të thellë të lëkurës delikate në qafë, duke reduktuar rrudhat. Ajo vjen gjithashtu me një rul të punuar me çelik Gua Sha për një masazh përkëdhelës të qafës dhe shpatullave, duke promovuar butësi dhe elasticitet. Përbërësit superstar të kremit përfshijnë ekstraktin e kolagjenit të hidrolizuar, retinalin, acidin hialuronik, elastinën e hidrolizuar dhe lecitinë të hidrogjenizuar. Ekstrakti i Hidrolizuar i Kolagjenit zbut dhe rinovon qafën, ndërsa Retinali redukton shenjat e plakjes. Kremi përmban deri në 53% kolagjen dhe 200 ppm të stabilizuar të retinalit së gjeneratës së tretë, të cilat së bashku ndihmojnë në mbështetjen e prodhimit të vetë kolagjenit të lëkurës.

Acidi hialuronik bllokon lagështinë, Elastina e Hidrolizuar ruan elasticitetin dhe qëndrueshmërinë dhe Lecitina e Hidrogjenuar rrit aftësinë e kremit për të dhënë ushqim të thellë. Thuaj lamtumirë rrudhave të qafës dhe përshëndetje për një pamje më të butë dhe më rinore me kremin CKD Guasha për qafën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi