Glowyskinshop.com

CKD Guaranteed Retino Collagen Small Molecule 300 First Essence 150ml

Lek 3,790

Kjo esence rigjeneruese përmban 94% "300 dalton" formulë kolagjeni me madhesi molekulare të ulët™, e cila ndihmon në përmirësimin e strukturës dhe fleksibilitetit të lëkurës, Retinal të gjeneratës së tretë (ndihmon në prodhimin e kolagjenit në lëkurë) dhe kompleksin mbështetës të kolagjenit (Acidi Hyaluronic dhe Elastin). 

Ndihmon në absorbimin e përbërësve aktivë për shpërndarje fleksibël dhe pa probleme me teknologjinë e diferencuar FLEXIBLE LIPOSOME™ (Nr. Patent: 10-2022230)

Efektet e vërtetuara nga testet klinike
- Ndihmon në rritjen e kolagjenit / zvogëlimin e linjave të holla / përmirësimin e densitetit të lëkurës / përmirësimin e keratinës, tonit, strukturës dhe shkëlqimit të lëkurës / përmirësimin e uljes së temperaturës së lëkurës / testin hipoallergjik të përfunduar

Si ta përdorni:
Merrni një sasi të mjaftueshme në pëllëmbën tuaj dhe tamponojeni butësisht ne lekure.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi