Glowyskinshop.com

CKD Guaranteed Retino Collagen 300 Pore Cleansing Foam 150ml

Lek 1,990
Ky produkt mbresëlënës jo vetëm që pastron lëkurën tuaj duke pastruar në mënyrë efektive poret, pikat e zeza dhe duke njetrajtesuar teresisht teksuren, laresi gjithashtu e pasuron atë me perberes hidratues. Retinoli ne perberje, ndihmon ne shperberjen e pikave te zeza, qelizave te vdekura te lekures dhe rrit elasticitetin e saj. Molekulat e kolagjenit e zbusin lekuren, duke mos e lene ate te terhequr apo te tendosur pas larjes. Ekstrakti i kolagjenit me peshë molekulare të ulët 35,23% lë lagështi pa e tharë lëkurën. Retino Collagen Small Molecule 300 Pore Cleansing Foam është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm për të pastruar lëkurën nga papastërtitë e grumbulluara gjatë ditës. Gjithashtu përmban ekstrakte dhe vajra të ndryshëm bimorë që qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën, falë të cilave lëkura mbetet e butë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi