Glowyskinshop.com

CKD guaranteed Retino Collagen 300 Intensive Cream 25 ml

Lek 3,790

Më e mira e biofarmaceutikës numër 1 të Koresë! Ky krem ​​i pasur por me peshë shumë të lehtë absorbues me 55% (300d) kolagjen dhe retinal do të reduktojë dukshëm linjat, rrudhat në një periudhë të shkurtër kohore. Përdoreni në të gjithë fytyrën ose si kujdes i synuar. Krem ushqyes i thellë i kolagjenit me koncentrim të ulët molekular, kujdes urgjent natën, riparon thellësisht elasticitetin e lëkurës dhe redukton linjat e thella. Efekte të dyfishta kundër rrudhave dhe ndriçuese. Përmban 300 Dalton të kolagjenit të tretshëm në ujë me molekular të ulët dhe retinol të qëndrueshëm të gjeneratës së tretë për të ndihmuar lëkurën të prodhojë kolagjen. Teknologjia e diferencuar fleksibël liposome™ ndihmon në absorbimin e përbërësve aktivë drejtpërdrejt në fund të lëkurës. Ndihmon në rritjen e kolagjenit, zvogëlon ndjeshëm pamjen e imët vija rreth syve dhe përmirëson linjat e buzëqeshjes Mund të përdoret si krem ​​për sytë.

Udhëzime përdorimi: Në hapin e fundit të kujdesit të lëkurës çdo natë, aplikojeni butësisht në zonën e rrudhur rreth syve, gjithashtu mund ta aplikoni në të gjithë fytyrën dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi