Glowy Skin Albania

CKD GUARANTEED Retino Collagen 300 Guasha Lifting Serum 40 ml

Lek 3,990
Collagen 300 Guasha Lifting Serum eshte një produkt revolucionar i kuruar nga Chae Jung-an për të trajtuar shqetësimet e shumta në të njëjtën kohë. I krijuar për të ngritur sytë, gojën dhe zonat e mjekrës në të njëjtën kohë, ky serum i dobishëm kombinon fuqinë e masazhit guasha me teknologjinë e avancuar të kujdesit të lëkurës. E përkryer për ata që vërejnë një humbje të qartësisë dhe elasticitetit në lëkurën e tyre, si dhe rënie të dukshme rreth syve, buzëve dhe vijës së nofullës. Frymëzuar nga mjeti i masazhit guasha, ai përmban një rul të përshtatshëm të bërë nga çeliku special 316L. Ky material siguron siguri, qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj ndryshkut. Studimet klinike kanë treguar rezultate të jashtezakonshme, duke përfshirë një reduktim prej 13,87% të syve të varur, një përmirësim 26,04% në gojën e varur dhe 2,54 ml të heqjes së nofullës së varur. Pas vetëm dy javësh përdorimi, përdoruesit përjetuan reduktim të rrudhave (15.65%), përmirësim të qëndrueshmërisë së lëkurës (1.32%) dhe një rënie të dukshme të rrudhave nasolabiale (23.53%). Qarkullimi i lëkurës u përmirësua dhe hidratimi i menjëhershëm u rrit me 181,79%. I formuluar me përbërës të patentuar për rritjen e kolagjenit, kolagjen të tharë në ngrirje dhe përbërës salmon, serumi ynë ofron një formulë të fuqishme lifting. Falë teknologjisë së tij inovative të patentave, ai siguron absorbueshmëri të shkëlqyer, të përmirësuar nga fleksibiliteti i Lipozome. Formula e lehtë, jo ngjitëse ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën, duke mos lënë mbetje pas. Ai përmban 71.73% kolagjen, duke filluar nga 300 dalton në madhësi të ndryshme, për të luftuar në mënyrë efektive shenjat e plakjes. Me shtimin e polisaharideve që lidhin kolagjenin dhe acidit hialuronik, ky serum ofron veti të jashtëzakonshme hidratuese. Përjetoni fuqinë transformuese të serumit tonë për ngritjen e qafës, një zgjidhje gjithëpërfshirëse për lëkurën e varur, rrudhat dhe përtëritjen e përgjithshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi