Glowyskinshop.com

CKD guaranteed Retino Collagen 300 Cream 40ml

Lek 3,390
Kremi hidratues me kolagjen të ulët dhe retinal rrit elasticitetin e lëkurës dhe linjat e holla, ka efekte të dyfishte kundër rrudhave dhe njollave te lekures. Përmban "300 Dalton" kolagjen me molekule të ulët të tretshëm në ujë dhe retinal të qëndrueshëm të gjeneratës së tretë për të ndihmuar lëkurën të prodhojë kolagjen. Teknologjia e diferencuar e liposomeve fleksibël ndihmon në absorbimin e përbërësve aktivë direkt në  lëkurë. Ndihmon në rritjen e kolagjenit, përmirëson qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës, zvogëlon linjat e imta, linjat e thella dhe linjat e buzëqeshjes, rrit elasticitetin dhe ruan hidratimin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi