Glowy Skin Albania

CEZANNE - Poreless Concealer Clear

Lek 1,490

Cezanne Clear Poreless Concealer for Smooth Skin është një korrektor pa ngjyre unik japonez që përmban një përbërës korrigjues që përzihet pa problem në poret tuaja pas aplikimit, duke ofruar mbulim të njëtrajtshëm dhe duke arritur një përfundim të pastër dhe pa pore.

Ky korrektor ofron një ndjesi të lehtë dhe natyrale, duke siguruar që lëkura juaj të duket e rafinuar pa mundim.

Tubi me prerje diagonale i lehtë për t'u përdorur i shton komoditet rutinës suaj të bukurisë, duke lejuar aplikim të saktë dhe të kontrolluar.

-Përmban përbërës hidratues si acid hialuronik, ceramide, kolagjen, ekstrakt të gjetheve të hamamelisë.
-Sapo e aplikoni, korrektoori futet në pore dhe i mbulon ato pa problem.
-Përmban pluhur absorbues të sebumit.
-Parandalon shkëlqimin dhe transferimin e grimit për shkak të sebumit.
-Cruelty free.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi