Glowyskinshop.com

Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Spray 250ml

Lek 1,690
Njihuni me CER-100 Collagen Coating Hair A+ Spray Muscle - një sprej jeshil i bazuar në ekstrakte frutash dhe lulesh që do t'i ndihmojë flokët tuaj të bëhen me shkëlqim dhe të fortë🌸💪🏻.

Spraji do të sigurojë kujdesin e përditshëm të flokëve që ndihmon flokët e thatë dhe të ashpër të kthehen në të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Ky produkt përmban një kompleks frutash jeshile dhe 5 lloje ekstraktesh lulesh që do të ndihmojnë që flokët tuaj të dobët dhe të thatë të bëhen të hidratuar, me shkëlqim, të ushqyer, pa lënë gunga dhe ngjitje. Ndihmon në freskimin e kaçurrelave tuaja dhe mund të përdoret në çdo kohë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi