Glowy Skin Albania

SKIN1004 CENTELLA AIR-FIT SUNCREAM PLUS SPF50+ PA++++

Lek 1,990
Një krem kundër diellit i formuluar me filtra fizik dhe i krijuar me teknologjine Non-Nano i cili bllokon rrezet UV, duke ndriçuar njëkohësisht lëkurën. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit pa u ndjerë i rëndë në lëkurë fal teksturës së lehtë dhe perfundimit mat.

PËRBËRËSIT KRYESOR:

Ekstrakti Centella Asiatica: Zbut dhe qeteson në mënyrë efektive lëkurën.
Niacinamide: Ndihmon në njetrajtesimin e tonit te lekures.

SI TA PËRDORNI:
Si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi