Glowyskinshop.com

Cell Fusion C Toning Sun Cushion SPF50+/PA++++

Lek 2,590

Nje cushion shume praktik per mbrojtjen ndaj diellit, hidratimin e lekures dhe njetrajtesimin e lekures.

Funksioni i trefishtë i preparatit:
- veprim fotombrojtës
- veprim ndriçues
- efekt anti-plakje

Përbërësit aktivë:
- Vitation - një kompleks i përbërë nga një kombinim i 12 vitaminave dhe glutathione ofron një efekt intensiv
tonifikim në lëkurë.
- Alfa-bisabolol - një substancë e marrë nga kamomili. Ka veti antibakteriale dhe qetësuese.
- Trehaloza - është përgjegjëse për hidratimin afatgjatë të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi