Glowy Skin Albania

Cell by Cell LUMIE FX Skin Booster Ampoule 3 * 3 ml

Lek 19,900

Ampula Lumie FX Skin Booster është një grup ampulash që përbëhen nga 13 peptide të ndryshme me cilësi të lartë, niacinamide dhe acid hialuronik. Këta përbërës kolektivisht ndihmojnë në trajtimin e shqetësimeve të ndryshme të lëkurës si thatësia dhe rrudhat, duke siguruar një çehre të lëmuar, të ndritshme dhe elastike. Ndryshe nga përforcuesit e tjerë të lëkurës me përdorim të vetëm, ampulat kanë potencialin të nxisin sintezën e kolagjenit dhe të stimulojnë rigjenerimin natyral të lëkurës, duke rigjallëruar lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi