Glowy Skin Albania

Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil 150ml

Lek 1,990
Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil është një vaj pastrues i lehtë i cili ofron pastrim të plotë pa e hequr lagështinë e lëkurës falë formulës e pasuruar me 6 vajra me prejardhje bimore: vajin e farës së Jojobës, vajin e farës së Meadowfoam, vajin e farës së lulediellit, vajin e bajames së ëmbël, vajin e frutave të ullirit dhe vajin e farës së rrushit. Tekstura e tij e lehtë e bënë atë të përshtatshëm për përdorim edhe nga lekurat e ndjeshme apo te yndyrshme!  

PËRBËRËSIT KRYESOR

Gjashtë përbërës bimor 🌿
Gjashtë përbërës të vajrave bimore ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën gjatë pastrimit

Vaj Jojoba💧
Vaji jojoba ofron kujdes të veçantë për pikat e zeza duke depërtuar deri në matricën e lëkurës për të pastruar çdo pore të bllokuar me funksionin e tij biomimetik ndaj vajit natyral të lëkurës.

Vaji i frutave të Bergamotit 🍋
Aroma me lule agrumesh nga vaji i frutave të Bergamotit ofron freski dhe relaksim ndërsa pastron lekuren. 

Arrini lëkurë të pastër me këtë vaj pastrimi që hap poret duke shpërndarë butësisht pikat e zeza, pikat e bardha dhe sebumin e tepërt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi