Glowyskinshop.com

By ecom Oat Milk Moisture Body Scrub 120ml

Lek 1,290

Një skrab natyral trupi i formuluar me 50% kristale sheqeri, lëvozhgë arre të imët dhe pluhur bollgur për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë për një lëkurë më të lëmuar dhe të bukur. 

Një skrab natyral që shërben si ushqim për  lëkurën e thatë falë ekstraktit të miellit të tërshërës dhe ekstraktit të proteinës së qumështit.

I mbushur me 3 vajra botanikë duke përfshirë vajin e arganit, vajin e ullirit dhe vajin e farës së Jojobës ky produkt ju ofron ju një lëkurë të butë dhe elastike.

 Si të përdorni:

Pas përdorimit të larjes së trupit, aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhoni butësisht në të gjithë trupin, pastaj e shpëlani tërësisht me ujë të vakët.

Përdoreni 1-2 herë në javë ose sipas nevojës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi