Glowyskinshop.com

By ecom Oat Milk Moisture Body Lotion 120ml

Lek 1,290

Locion Trupi By Ecom Oat Milk Moisture është një locion trupi jo i yndyrshëm, i lehtë dhe shumë hidratues që i kthen menjëherë lagështinë thelbësore lëkurës. Përmban përbërës ushqyes duke përfshirë ekstraktin e tërshërës, ekstraktin e proteinës së qumështit, mjaltin dhe gjalpin shea për të hidratuar thellësisht lëkurën e thatë. Përthithet shpejt, pa mbetje. 

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës kryesisht lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. 

Përbërësit

Ekstrakt i bërthamës Avena Sativa (tërshërë) (39%), ujë, triglicerid kaprilik/kaprik, glicerinë, gjalpë shea..

Si të përdorni

 Pasi të bëni dush, aplikojeni butësisht në të gjithë trupin për ta përthithur.


 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi