Glowy Skin Albania

BRO&TIPS Monster Wash Foam Cleansing 120ml

Lek 1,490
Jeni duke kërkuar për një pastrues dhe eksfoliues të fuqishëm dhe efektiv që është formuluar posaçërisht për meshkujt?

Mos kërkoni më larg se BRO&TIPS Monster Wash Foam Cleansing! Ky pastrues gjithëpërfshirës është krijuar me përbërës natyralë, si kripë e Detit të Vdekur, kapsula jeshile dhe pluhur qymyri, për të pastruar thellësisht lëkurën tuaj nga papastërtitë, vajrat dhe njollat. Jo vetëm që pastron lëkurën tuaj, por gjithashtu eksfolon dhe hidraton pa asnjë irritim. Gjithashtu ka një efekt freskues që zgjon lëkurën tuaj, duke i dhënë asaj një pamje të shëndetshme dhe rinore.  

Kripa e Detit të Vdekur ndihmon për t'u kujdesur për qelizat e vdekura të lëkurës dhe mbetjet e grumbulluara rreth poreve tuaja, ndërsa kapsulat jeshile të bëra me niseshte misri ndihmojnë në kujdesin për qelizat e vdekura të lëkurës gjatë pastrimit. Ky produkt është perfekt për meshkujt që duan të heqin qelizat e vdekura të lëkurës dhe sebumin e tepert duke e freskuar lëkurën.

Përdoreni atë çdo ditë për rezultatet më të mira. Për ta përdorur, thjesht shpërndani një sasi të përshtatshme në duart tuaja dhe masazhojeni ne lekure!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi