Glowyskinshop.com

Biore UV Perfect Milk SPF 50 PA++

Lek 1,990
Kao Biore UV Sarasara Perfect Milk është një locion qumështor matifikues, i papërshkueshëm nga uji me mbrojtje UV, efekt hidratues të lëkurës dhe teksturë të lëmuar. Formulimi i tij rezistent ndaj ujit dhe djersitjes e bën atë efektiv për mbrojtjen e jashtme. Tekstura ultra e lehtë dhe jo ngjitëse përhapet në mënyrë të barabartë në lëkurë, duke lënë një fund të pastër, natyral pa mbetje të bardha.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi