Glowyskinshop.com

Biore UV Barrier Me Mineral Gentle Milk SPF50 PA+++ 50ml

Lek 1,890
Ky krem ​​kundër diellit është i formuluar posaçërisht për lëkurën që reagon lehtësisht ndaj faktorëve të jashtëm të mjedisit. Produkti siguron mbrojtje për lëkurën tuaj kundër çdo stresi mjedisor në jetën e përditshme për të parandaluar acarimin dhe thatësinë. Formula speciale e Biore formon një pengesë mikrofine mbrojtëse ndaj UV-së që është më e imët se struktura e lëkurës për të parandaluar ngjitjen e polenit, pluhurit dhe PM2.5 në lëkurën tuaj. Është pa alkool dhe paraben, dhe ju lë lëkurën të ndihet e lëmuar pa yndyrë apo ngjitje. Formulë e qëndrueshme me rezistencë të lartë ndaj djersës dhe ujit.
Parandalon djegien nga dielli duke formuar një shtresë të pabarabartë ultra të hollë në lëkurë dhe pengesa ndaj ngjitjes së grimcave të imta si pjalmi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi