Glowyskinshop.com

Biore UV Barrier Me Cushion Gentle Essence SPF50+ PA++++ 60g

Lek 1,890
Biore UV është një produkt kundër diellit për fytyrën dhe trupin nga marka Bioré UV, me një formulë delikate posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, pa shkaktuar irritim. Përbërësi i Acidit Hyaluronik ndihmon në hidratimin e thellë të lëkurës nga sipërfaqja në shtresat e brendshme. Për më tepër, do të ndihmojë në zbutjen e lëkurës, mbushjen e rrudhave dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.Ekstrakti i pelte mbretërore ndihmon në shërimin dhe qetësimin e lëkurës së trazuar. Është i pasur me vitamina, proteina dhe aminoacide thelbësore që ndihmojnë në hidratimin, reduktimin e ndjeshmërisë ndaj stresit.
I përfunduar i testuar jo-komedogjenik, si dhe rezistencë ndaj ujit deri në 80 minuta së bashku me testim hipoallergjik, kështu që është i sigurt për t'u përdorur për të gjitha llojet e lëkurës.
- Teksturë e hollë kremi, aromë e lehtë, e përthithur shpejt, duke mos lënë vija të bardha në lëkurë, duke e lënë lëkurën më të ndritshme dhe më të lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi