Glowyskinshop.com

Biore UV Aqua Rich Watery Essence SPF 50+ PA++++

Lek 2,590

Ky version i përditësuar i xhelit më të pëlqyer UV Aqua Rich Watery të Biore SPF 50+ PA++++ mundësohet nga formula inovative Micro Defense për të parandaluar aplikimin e pabarabartë. Esenca e pangjyrë formon një mburojë të padukshme e të papërshkueshme nga uji duke mos lënë ndjesi ngjitëse në lëkurë. Acidi hialuronik, pelte mbretërore dhe përbërës të tjerë hidratues e mbajnë lëkurën të freskët dhe të hidratuar.

I njohur për teksturën e tij mahnitëse sensacionale si uji, është freskues jo-ngjitës dhe i lehtë në lëkurë pavarësisht aplikimeve të shumta. I mbushur me esencë hidratuese të acidit hialuronik dhe ekstraktit të pelte mbretërore bën mrekulli si një bazë hidratuese e grimit. Formuluar me Teknologjinë e Parë revolucionare në botë, ky formulim unik përhapet në mënyrë të barabartë në lëkurë për të shmangur rrezet e dëmshme UV edhe në nivel mikro. Pas aplikimit, ai formon një mbulim të barabartë të rrjetës së qetë, një vello mbrojtëse të padukshme kundër rrezeve UV, duke siguruar mbrojtje të avancuar të bukurisë nga plakja e parakohshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi