Benton

BENTON Snail Bee High Content Lotion 100ml

Lek 1,490 Lek 2,390

Forconi lëkurën tuaj me këtë locion që është i mbushur me përbërës të çmuar të bukurisë Koreane. Ky locion është formuluar me filtrat të sekretimit të kërmillit qe ndihmon në rindërtimin e lëkurës dhe zbehjen e njollave të errëta. Acidi hialuronik plotëson nivelin e hidratimit të lëkurës suaj ndërsa helmi i bletës punon për të rritur prodhimin e kolagjenit dhe në zhdukjen e shenjave te akneve. Niacinamidet punojne për ti dhënë një ton më të ndritshëm lëkurës dhe adenozina ndihmon në zbehjen shenjave të plakjes dhe vijave të holla. Ky locion është perfekt për cdo tip lekure.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi