Benton

Benton Aloe BHA Skin Toner 200ml

Lek 1,050 Lek 2,190

Tonik eksfoliues i pasur ne përbërës si jarge kermilli, aloe dhe acid salicilik, hidraton, eksfolion dhe parapërgatit lëkurën tuaj ne perthithjen e produkteve te tjera të kujdesit të lëkurës.

Përbërësi yll, uji me gjethe aloe barbadensis, qetëson lëkurën e irrituar dhe nxit shërimin, ndërsa BHA ndihmon në mbajtjen e pastër të lëkurës. Gjithashtu përfshihet jarga e kermillit për të rritur hidratimin dhe për të përmirësuar teksturen e lëkurës.  Për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të ndjeshme, të kuqe ose të trazuar. Ndiqni me Xhel qetësues Aloe Propolis për rezultate optimale.

PERDORIMI: Pas pastrimit, vendoseni me pellembet e duarve ose duke përdorur një diskete pambuku. Butësisht shtypni për të ndihmuar thithjen e plotë. Keshillohet ne darke 3-4 here ne jave. Ndiqni me serum, krem ​​për sytë dhe krem ​​hidratues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi