Glowyskinshop.com

Benton AIR FIT UV DEFENSE SUN CREAM [SPF50+/PA++++]

Lek 1,390 Lek 1,990
I sapo ardhur nga Benton, Air Fit UV Defense Sun Cream është një krem dielli i lehtë, pa kaste të bardhë, kremoz që hidraton ndërsa siguron një mbrojtje maksimale SPF50+ PA++++ nga rrezet e dëmshme UV. Centella asiatica e shtuar së bashku me përbërës të tjerë botanik qetësojnë, hidratojnë dhe qetësojnë, ndërsa pantenoli riparon barrieren. Nuanca jeshile e lehtë, aroma delikate barishtore dhe ndjesia e ftohjes pas aplikimit vijnë nga vetë përbërësit. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës dhe tonet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi