Glowyskinshop.com

Belif The True Cream Moisturizing Bomb 50ml

Lek 4,190

Kremi më i shitur i Belif, i cili është në renditjen e top 3 hidratuesve me te shitur! Struktura e tij e bardhë e mëndafshtë dhe e pastër e kremit mund ta mbështjellë lëkurën tërësisht dhe ta hidraton lëkurën deri në 26 orë.

True Cream Moisturizing Bomb është një krem hidratues qetesues që i siguron lëkurës hidratim intensiv dhe rigjenerim te thelle. E testuar klinikisht për të siguruar deri në 26 orë lagështi, kjo formulë unike, e lë lëkurën të butë, elastike dhe të hidratuar thellë. Kjo formulë përmban një përzierje të bimëve farmaci, duke përfshirë gjethet e comfrey, një agjent i fuqishëm hidratues. Formati i kremit është projektuar që të 'shpërthejë' kur aplikohet, duke lëshuar një rrjedhë lagështie në lëkurë dhe më pas të përthithet plotësisht pa ngjitje për një pamje të shëndetshme, të lëmuar dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi