Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Repair Serum : Ginseng + Snail Mucin 30ml

Lek 1,390 Lek 1,690
Serumi Beauty Of Joseon Repair: Xhensen + Jarga e Kërmillit është gjëja më e afërt me një eliksir rinie. Mundësuar nga një përzierje e ujit me rrënjë xhensen 63% dhe filtratit të sekretimit të kërmillit 3%, kjo formule punon shumë për të hequr shenjat e dukshme të plakjes (rrudhat dhe linjat e imëta) dhe për të mbrojtur lëkurën tuaj nga dëmtimet mjedisore. Ekstrakti i mucinës së kërmillit përshpejton procesin e riparimit të lëkurës, i cili rezulton në një përmirësim në elasticitetin, shërimin më të shpejtë të plagëve të akneve dhe rinovimin e qelizave reaguese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi