Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics SPF50+ PA++++ 50ml

Lek 1,350 Lek 1,690
Krem i lehte ndaj diellit qe ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve ultraviolet me SPF50+ PA++++
Ai përfshin përbërës qetësues dhe ndriçues të lëkurës, si ekstrakti i orizit 30% + kompleksi i probiotikëve, i cili ndihmon në ushqyerjen e barrieres natyrale të lëkurës, gjë që lejon edhe llojet e ndjeshme të lëkurës ta përdorin atë me lehtësi. Falë teksturës kremoze ultra të lehtë, rrëshqet pa probleme mbi lëkurë dhe absorbohet shpejt pa u ngjitur apo lënë shenja të bardha. 
Tekstura e lehtë kremoze ndihmon përthithjen dhe lë një fund të freskët pa ngjitje dhe kaste të bardhë.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi