Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100ml

Lek 2,190
Një hidratues i lehtë xhel i pasuruar me 44% ekstrakt të fasules së kuqe për ta lënë lëkurën të fortë dhe plot lagështi.

Përmban 44% ekstrakt Haenam Red Bean me bollëk në saponin dhe antioksidantë për të ndihmuar që lëkura të jetë e pastër dhe e fortë.
Hidratanti përmban 3 peptide dhe disa aminoacide për të përforcuar pengesën natyrale të lëkurës për mbajtjen e përmirësuar të lagështisë dhe rikthen elasticitetin e lëkurës për të zvogëluar pamjen e linjave të holla.
Tekstura e lehtë e xhelit të këtij xheli përthithet pothuajse menjëherë në lëkurë pa lënë mbetje ngjitëse ose të yndyrshme. I përshtatshëm për llojet e lëkurës me vaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi