Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C 30ml

Lek 1,890
Light On Serum është një serum ndriçues që përmban ekstrakt Centella Asiatica 68% dhe vitaminë C si përbërës kryesorë.
Riktheni shkëlqimin e lëkurës me këtë serum ndriçues të mbushur me acid 3-O-etil-askorbik 10% (një derivat i vitaminës C) për të luftuar hiperpigmentimin dhe tonin e pabarabartë të lëkurës pa irrituar lëkurën. E pasuruar me 68% ekstrakt centella asiatica, formula e lehtë dhe që përthithet shpejt lufton kundër agresorëve të jashtëm, ndërsa qetëson dhe hidraton lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi