Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Hanbang Serum Discovery Kit

Lek 2,490

'Hanbang Discovery Kit' u krijua për ata që duan të dinë se cili nga katër serumet BOJ është më i miri për lëkurën e tyre.
Ky është një grup mini me madhësi 10 ml me 4 lloje serumesh, kështu që ju mund të zgjidhni t'i përdorni ose t'i vendosni ato në bazë të llojit të lëkurës ose shqetësimeve të lëkurës. Përjetoni një udhëtim të mrekullueshëm për të gjetur produktin e duhur për ju përpara se të kaloni në një shishe me madhësi të plotë!


Çfarë ka brenda?

1. Serumi qetësues: Çaj jeshil + Panthenol 10ml: A po kërkoni të qetësoni dhe hidratoni lëkurën e irrituar? Ky mund të jetë serumi perfekt për ju!
2. Serumi Glow: Propolis + Niacinamide 10ml: Serum i pasuruar me përbërës hanbang (ilaçe tradicionale bimore koreane) që fokusohet në trajtimin e lëkurës problematike dhe përmirësimin e shëndetit dhe pamjes së poreve, ndërsa punon në mënyrë efektive për të ndriçuar lëkurën pa jetë.
3. Serumi Glow Deep: Rice + Alpha-Arbutin 10ml: Serum i lehtë me ekstrakte orizi dhe arbutine, përbërës idealë për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet mjedisore si ndotja dhe rrezet e forta UV, duke e ndihmuar atë të qëndrojë më e shëndetshme dhe duke përmirësuar dukshëm njollat ​​e errëta të shkaktuara nga Dielli.
4. Serum Revive: Ginseng + Mucin kërmilli 10ml: Serum i krijuar posaçërisht për të riparuar dhe ndriçuar lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi