Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser 100ml

Lek 1,790
Kur jeni duke kërkuar për një produkt pastrimi, është e rëndësishme të kontrolloni nëse ai ka aftësi të shkëlqyera pastrimi pa dëmtuar pengesën e lëkurës.
Ky lares përmban ekstrakt fasule mung që krijon një efekt sinergjik me ujin e kumbullës, një përbërës natyror bimor qe ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe sebumit. Dhe është një pastrues i lehtë hipoallergjik i tipit xhel, pak acid që ndihmon në ruajtjen e lagështirës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi